суббота, 21 ноября 2020 г.

Ритуал от алкогольной зависимости читается перед иконой Божией Матери неупиваемая чаша

Ритуал поможет избавиться от зависимости в алкоголе, важное условие больной сам должен хотеть своего выздоровления. 

Следует усадить больного перед иконой Богоматери "Неупиваемая купина" Зажечь церковную свечу , дать ее в руки больному, в своих руках Вы должны держать крест и прочитать вместе с больным Тропарь Богородице глас 4.

"Тропарь Богородице глас 4"

" К Богородице прилежно ныне притецем, грешнии и смирении, и припадем, в покаянии зовуще из глубины души, Владычице, помози на ны милосердовавши, потщися, погибаем от множества прегрешений, не отврати твоя рабы тщи, Ты бо и едину надежду имамы" (читать 2 раза)

Далее "Слава и ныне" вы читаете самостоятельно. (1 раз) 

"Слава и Ныне"

" Не умолчим никогда, Богородице силы твоя глаголати , недостойнии аще бо ты не бы предстояла молящи кто бы нас избавил от толиких бед, кто же бы сохранил до ныне свободны? Не отпустим Владычице от тебе, твоя бо рабы спасаеши присно от всяких лютых."

 И далее читаем один раз. "Тропарь глас 4"

Тропарь, глас 4-й:

Днесь притецем вернии к Божественному и пречудному образу Пресвятыя Богоматери, напaяющей верных сердца небесною Неупиваемою Чашею Своего милосердия, и людем верным чудеса показующей. Яже мы видяще и слышаще духовно празднуем и тепле вопием: Владычице Премилостивая, исцели наша недуги и страсти, молящи Сына Твоего, Христа Бога нашего, спасти души наша.

Кондак: (читаем 1раз)
Избранное и дивное избавление нам даровася – Твой образ честный, Владычице Богородице, яко избавльшеся явлением его от недугов душевных и телесных и скорбных обстояний, благодарственная хваления приносим Ти, Всемилостивая Заступнице. Ты же, Владычице, Неупиваемою Чашею нами именуемая, приклонися благоутробно к нашим воздыханиям и воплем сердечным, и избавление подаждь страждущим недугом пианства, да с верою воззовем Ти: Радуйся, Владычице, Неупиваемая Чаше, духовную жажду нашу утоляющая.

Молитва: (читаем 1 раз)
О премилосердая Владычице! К Твоему заступлению ныне прибегаем, молений наших не презри, но милостивно услыши нас, жен, детей, матерей и тяжким недугом пианства одержимых, и того ради от матере своея, Церкве Христовы, и спасения отпадающих братий, сестер и сродник наших исцели. О милостивая Мати Божия, коснися сердец их и скоро возстави от падений греховных и ко спасительному воздержанию приведи их. Умоли Сына Твоего Христа Бога нашего, да простит нам согрешения наша и не отвратит милости Своея от людей Своих, но да укрепит нас в трезвении и целомудрии. Приими, Пресвятая Богородице, молитвы матерей, о чадех своих слезы проливающих, жен, о мужех своих рыдающих, чад сирых и убогих, заблуждшими оставленных, и всех нас, к иконе Твоей припадающих, и да приидет сей вопль наш, молитвами Твоими, ко престолу Всевышняго. Покрый и соблюди нас от лукаваго ловления и всех козней вражиих. В страшный же час исхода нашего помози пройти непреткновенно воздушныя мытарства, молитвами Твоими избави нас вечнаго осуждения, да покрыет нас милость Божия в нескончаемые веки веков. Аминь.



Избранное сообщение

Как получить скидку на мои услуги 10% И доступ к эксклюзивным материалам?

Приветствую у себя на блоге любителей Таро! 💓 Если Вам интересна эта система и Вы желаете оставаться в курсе всех событий что касается Таро...

Популярные сообщения